Frank Markvart Gantzel Pedersen
Formand

Ansvarsområde: Alle arrangementer

E-mail: frank@dhrmf.dk

Vanda Davani
Næstformand

Ansvarsområde: Alle arrangementer

E-mail: vanda@dhrmf.dk

Isabella Anna Nissen
Kasserer

Ansvarsområde: økonomi

E-mail: kasserer@dhrmf.dk

Pernille Ladeby Mølgaard
Bestyrelsesmedlem

Ansvarsområder: SOME & kommunikationsansvarlig

E-mail: Pernille@dhrmf.dk

Natascha Jacobsen
Bestyrelsesmedlem

Ansvarsområder: Netværksbar & Faglige arrangementer

E-mail: natascha@dhrmf.dk

Sarah Brændholt Rasmussen
Bestyrelsesmedlem

Ansvarsområde: Mentorordning

E-mail: sarah@dhrmf.dk

Simon Dømmestrup
Bestyrelsesmedlem

Ansvarsområder: Mentorordning & Intro

E-mail: simon@dhrmf.dk

Nikoline Therese Kjærgaard
Bestyrelsesmedlem

Ansvarsområder: Netværksbar & Faglige arrangementer

E-mail: Nikoline@dhrmf.dk

Ellen Phoebe Schmidt Wiese
Bestyrelsesmedlem

Ansvarsområde: Mentorordning

E-mail: Ellen@dhrmf.dk

Emmanuel Arunthavanathan
Bestyrelsesmedlem

Ansvarsområde: Outreach

E-mail: Emmanuel@dhrmf.dk

Amalie Jørgensen
Bestyrelsesmedlem

Ansvarsområder: Intro & Faglige arrangementer

E-mail: Amalie@dhrmf.dk