Vanda Davani
Formand

Ansvarsområde: Alle arrangementer

E-mail: vanda@dhrmf.dk

Simon Dømmestrup
Næstformand

Ansvarsområder: Alle arrangementer

E-mail: simon@dhrmf.dk

Frank Markvart Gantzel Pedersen
Kasserer

Ansvarsområde: Økonomi

E-mail: kasserer@dhrmf.dk

Amalie Jørgensen
Bestyrelsesmedlem

Ansvarsområder: SOME & kommunikationsansvarlig

E-mail: Amalie@dhrmf.dk

Peter Gadsbøll
Bestyrelsesmedlem

E-mail: peter@dhrmf.dk

Sofie Hallgren
Bestyrelsesmedlem

E-mail: sofie@dhrmf.dk

Sandra Lind Rasmussen
Bestyrelsesmedlem

E-mail: sandra@dhrmf.dk